سایت رسمی ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش سال 94

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه 15 مرداد ماه 1394 لغایت روز 21 مرداد ماه 1394 می باشد

ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.

توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.

توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده 6 رقمی  و کد پیگیری ثبت نام 15 رقمی دریافت نمایید.

توجه ویژه : در صورتی که شماره پرونده یا کدپیگیری ثبت نام را فراموش کردید، صرفا از طریق سامانه پاسخگویی جدید و پس از "عضویت در سایت/ورود به سیستم" از بخش درخواست جدید، آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1394 را انتخاب کنید و با انتخاب درخواست "دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام" و ارائه سریال ثبت نام، بلافاصله شماره پرونده و کد پیگیری را دریافت خواهید کرد

توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره 02182283206 و 02182283211 تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت 8:00 صبح الی 16:00 بجز ایام تعطیل

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی

1- داوطلبان باید اطلاعیه راهنمای ثبت نام را بطور کامل مطالعه کرده باشند

2- داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.

3- در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.

4- برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.

5- داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمایند.

6- داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نمایند.

7- توصیه می‌شود داوطلب فرایند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد سایرین افشا نکند.

سایت رسمی ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش سال 94

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش 94

آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال 94 (ثبت نام 15 مرداد) | ...
iranestekhdam.ir/زمان-استخدام-آموزش-و-پرورش/
۴ دقیقه پیش - آگهی استخدام آموزش و پرورش (ثبت نام شروع شد). نویسنده ... جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید · جهت دانلود ... شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.
‏اعلام حمایت از استخدام فارغ - ‏سوالات تخصصی آزمون استخدامی - ‏استخدام آموزش و پرورش
الف - برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلید کنید
alef.ir/vdca60nuw49nam1.k5k4.html?287510
۵ ساعت پیش - حسین توکلی از آغاز ثبت‌نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش از صبح امروز ۱۵ ... ۹۴ آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش از امروز پنجشنبه ۱۵ مرداد آغاز شد. ... مربوطه همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و ...
اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری درخصوص
www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=2163
۳ روز پیش - وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، ... تبصره 3 : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق ... ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام ...
برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید
khabaronline.ir/detail/443846/society/education
۷ ساعت پیش - مشاور عالی رئیس سازمان سنجش از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ... و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش از امروز پنجشنبه 15 مرداد آغاز شد.
ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ساعت 17 امروز آغاز ...
goldbestiran.rozblog.com/.../ثبتنام-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش-از-...
۳ ساعت پیش - ... و پرورش را از ساعت 17 امروز ... آدرس : کلیک کنید ... ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از فردا آغاز خواهد شد. ... 18 ساعت قبل ... ثبت‌نام ...
برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلید کنید - ...
www.ghatreh.com/.../برای-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-آموزش-پرورش-کلید...
۶ ساعت پیش - ظ حسین توکلی از آغاز ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش از صبح امروز ... و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش از امروز پنجشنبه 15 مرداد آغاز شد.
برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلید کنید - ...
www.ghatreh.com/.../برای-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-آموزش-پرورش-کلید...
۹ ساعت پیش - مشاور عالی رییس سازمان سنجش از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و ... آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش از امروز پنجشنبه 15 مرداد آغاز شد.
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش - شفاف
www.shafaf.ir/fa/news/.../آغاز-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش
وزیر آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خبر داد. ... می شوند و کسانی که حداقل60درصد نمره آزمون عمومی این مرحله را کسب کنند به مرحله دوم آزمون معرفی خواهند شد. ... برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید.
ساعت شروع ثبت نام استخدام اموزش و پرورش امروز 15 مرداد ...
medu-soal.blog.ir/.../ساعت-شروع-ثبت-نام-استخدام-اموزش-و-پرورش-امروز...
۱۰ ساعت پیش - ساعت شروع ثبت نام استخدام اموزش و پرورش 15 مرداد 94 تا این لحظه هنوز سازمان ... به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد ... کلیک کنید · ثبت نام آزمون های استخدامی ویژه مربیان سازمان آموزش فنی و ...